KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967270
nr 1596 7270
Einar Gross (1885-1962) Signerad, Fiskebåtar. Olja på pannå, 51x66 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:15:17
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)